niedziela, 10 kwietnia 2016

Skaza 3 miesiące - filmik!

Dziś bez zbędnego pisania, 
zapraszam do obejrzenia pierwszego filmiku z udziałem smociątka! Skaza 6 marca skończyła 3 miesiące! :)
Wszelkie opinie mile widziane!

Pozdrawiamy:
Terilie Team

8 komentarzy:

 1. Cudna maleńka, jak się świetnie rusza!
  Nadal nie mogę się nacieszyć tym, że to nie border. Nie zrozum mnie źle, kocham bordery i sama o takowym marzę, ale po prostu dzięki innej rasie Skaza jest wyjątkowa wśród blogo-społeczności i przynajmniej mi się nie pomyli ;)
  Rośnij duża, maleńka!

  OdpowiedzUsuń
 2. O i mamy siostrę w psiej blogosferze. Zazdrościmy maluszka!
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie i panowie, pierwsza oficjalna prezentacja przyszłego MISZCZA <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny filmik, a mała... rośnie jak na drożdżach! A jej imię strasznie mi się podoba, pewnie to z sentymentu do "Króla Lwa". Dobrze kojarzę, że jesteście z Poznania lub z okolic? Pytam się, ponieważ my wraz z Panem Pinczerem mieszkamy w Lesznie, więc nie mielibyśmy daleko, a jesteśmy chętni na wszelkie nowe znajomości (w przypadku takich psycho pieseczków jak on to jest jednak ważne :P).
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jesteśmy z okolic Poznania :) Jeśli chciałabyś umówić się na spacer (my zawsze bardzo chętnie!) to pisz na priv (najlepiej na fp, link w zakładce "kontakt") ;)

   Usuń
 5. Nie mogę się na nią napatrzeć! Jest przeurocza ;) Dotychczas nie podobały mi się collie smooth, może dlatego, że nigdy nie miałam z nimi bliżej do czynienia, ale widzę, jak zmienia się to pod wpływem Skazy. Na tym filmiku (jak i na zdjęciach) tak bardzo przypomina mi moje kolaki, gdy były małe- ba!, przypomina mi nawet je teraz, w tym typowym pełnym szczęścia hasaniu, radości i uwielbieniu, gdy biegnie do Ciebie na filmiku! Naprawdę, nie mogę się na nią napatrzeć, mam nadzieję, że blog będzie wciąż aktywny i będę mogła podziwiać ją wraz z jej szczeniectwem, dorastaniem i dorosłością :) Jestem bardzo ciekawa różnic w charakterze pomiędzy smooth a rough, więc mam zamiar tu zaglądać!

  OdpowiedzUsuń
 6. Radośnie <3 Kurcze jaka ona słodka!
  Pozdrawiamy! :)

  OdpowiedzUsuń